Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

DĖMESIO! Kvietimas dalyvauti Erasmus+ programoje

Lietuvos sporto federacijų sąjunga kviečia Lietuvos sporto šakų federacijas dalyvauti Erasmus+ programos KA1 pagrindiniame veiksme „Pavienių asmenų judumas švietimo, mokymo ir jaunimo reikalų srityse“.

Šioje programoje remiamas personalo mobilumas iš vienos institucijos į partnerio instituciją arba įmonę profesinio mokymosi tikslais. Veikla finansuojama padengiant mobilumo išlaidas, t.y. kelionės bei pragyvenimo išlaidas. Fondo skiriamos vienkartinės išmokos dydis priklauso nuo pasirinktos priimančiosios šalies ir mobilumo vizito atstumo tarp šalių.

Šalys, kuriose galima vykdyti veiklą:
28 ES valstybės narės, Islandija, Lichtenšteinas, Norvegija, Turkija, buvusioji Jugoslavijos Respublika Makedonija.
Veiklos trukmė - nuo 2 dienų iki 2 mėnesių (neįskaitant kelionės dienų).
Veiklos pradžia - nuo 2017 m. birželio 1 d. (rekomenduojama veiklos pradžia liepos 1 d.).
Veiklos dalyvių skaičius - 1-2 dalyviai.

Lietuvos sporto šakų federacijos, norinčios dalyvauti Erasmus+ programoje, turi:
1. Susirasti priimantį partnerį, pas kurį profesinio mokymosi tikslais vyks treneriai.
2. Užregistruoti organizaciją Unique Registration Facility (URF) sistemoje. Sistemoje reikia registruotis tik tuo atveju, jeigu nesiregistravote ankščiau. Užsiregistravus organizacijai bus suteiktas unikalus 9 skaitmenų PIC kodas, kuris bus reikalingas pildant paraišką. Dalyvių portalą galima pasiekti paspaudus šią nuorodą. Registracijos metu reikia pateikti informaciją apie organizaciją, įkelti užpildytą ir skenuotą vieną iš juridinio statuso formų (jas galite pasiekti paspaudę šią nuorodą), atsižvelgiant į Jūsų organizacijos statusą „Privatusis juridinis asmuo” arba „Viešosios teisės subjektas“. SVARBU: Užsiregistruoti turi ir priimantis partneris.
3. Pateikti savo atstovaujamos organizacijos (siunčiančiojo partnerio) ir priimančiojo partnerio aprašymus pagal pateiktą lentelę.
4. Pateikti laisvos formos raštą, kuriame nurodytas veiklos dalyvių skaičius, mobilumo data bei programa.

Programoje gali dalyvauti LSFS narės, kurios neturi neįvykdytų įsipareigojimų Lietuvos sporto federacijų sąjungai.

SVARBU: Projekto laimėjimo atveju federacijų atrinktiems treneriams (projekto dalyviams) bus pervesta 80% Švietimo mainų paramos fondo skirtos išmokos, likusią 20% dalį savo dalyviams turės skirti pati federacija. Šis indėlis į projektą federacijai bus grąžintas po to, kai visi projekto dalyviai pateiks dokumentus ir bus įvertinta galutinė projekto ataskaita.

Paraiškų pateikimo terminas: 2017 m. sausio 15 d. Dokumentus pristatyti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Žemaitės g. 6, 513 kab.
Daugiau informacijos: el. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .