Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Sporto vadybos apdovanojimai

Lietuvos sporto federacijų sąjunga pradeda naują iniciatyvą ir kviečia Jus teikti kandidatus Sporto vadybos apdovanojimams.

Esame tikri, kad Jūsų atstovaujamos organizacijos ir veikla yra vertinga ir įdomi visuomenei, todėl kviečiame teikti paraišką ir siūlyti kandidatus 2016 m. Sporto vadybos apdovanojimams, kuriuose apdovanosime net 11 laureatų.

Iškilminga apdovanojimų ceremonija vyks Vilniuje gruodžio 9 dieną. Šio iškilmingo renginio metu bus apžvelgti ir įvertinti geriausi metų sporto įvykiai ir renginiai, aktualizuojama 2016 m. Olimpiada.

Kviečiame susipažinti su siūlomomis nominacijomis apdovanojimams, nominantų atrankos tvarka, kandidatų vertinimo kriterijais ir maloniai prašome užpildyti paraiškos formą (rasite čia).

Paraišką su teikiančios organizacijos atstovo parašu prašome siųsti Lietuvos sporto federacijų sąjungai el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba paštu Žemaitės g. 6, LT-03117, Vilnius iki 2016 m. lapkričio 1 d.